Hakkımızda

Bize sevgi ve koşulsuz dostluğu öğreten evcil hayvanlarla dünyanızı değiştirebilirsiniz!

Bize sevgi ve koşulsuz dostluğu öğreten evcil hayvanlarla dünyanızı değiştirebilirsiniz!

Kediler ve Köpekler binlerce yıldır insanlarla birlikte yaşarlar ve bizler için birer dost ve arkadaştırlar. Günümüzde insaların çoğu kentsel alanlarda yaşadığından kediler ve köpeklerde kentsel alanlarda yaşamaktadır. Kediler ve köpeklerin çoğu yüksek karbonhidratlı diyetlerdedir ve insanlar gibi yaşam tarzı zorlukları ile karşı karşıyadırlar. Eşlik eden hayvanların sağlığı ve refahı, tıpkı sahipleri gibi, bağırsak mikroplarına bağlıdır. Eşlik eden hayvanlara uygun bir bakım ve beslenme açısından dengeli bir diyet sunmak, evcil hayvanımızın sağlığını ve refahını koruma sorumluluğumuzun bir parçası olarak kabul edilmektedir. Bununla birlikte, mikrobiyota farklılıkları patojenlere ve zararlı çevresel etkilere maruz kalmayı kolaylaştırabildiğinden, köpekleri ve kedileri, aynı zamanda sahipleri olan insanı patojenlerden korumak için yeni araçlar aramak akıllıca olacaktır. Spesifik probiyotik suşları ve / veya bunların tanımlanmış kombinasyonları, köpek ve kedi beslenmesi, tedavisi ve bakımı için oldukça faydalıdır. Probiacti Probiyotik takviyesi akut gastroenteritin önlenmesi ve tedavisinde ve eşlik eden hayvanlarda alerjinin önlenmesinde başarılı olmuştur. Probiacti Probiyotik uygulamalar için yeni zorluklar arasında obezite ve fazla kilolu, ürogenital sistem enfeksiyonları, Helicobacter gastrit ve paraziter enfeksiyonların korunması sayılabilir.

EVCİL HAYVANINIZI NASIL İZLEMELİSİNİZ.

Evcil hayvanlarda, gastrointestinal sistemdeki sağlıklı bakterilerde dengesizlik nedeniyle gastrointestinal sorunlar gelişebilmektedir. Probiacti Probiyotikle bir destek sağlandığında, genel gastrointestinal rahatsızlıklarının hem tedavisinde hem de önlenmesinde yardımcı olabilir. Probiacti Probiyotikle kullandığınızda ishale, bağırsak iltihabına, mide bulantısına ve gaza veda edin. Hayvanlar, hastalıklar ve kullanılan kimyasal ve ilaçlar nedeniyle doğal probiyotiklerini kaybederler. Etkili bir probiyotik ile sağlıklı sindirim bakterilerini yeniden oluşturmalısınız.

Probiacti Probiyotikle Üstün Japon Teknolojisi !

Bağışıklık sisteminin yaklaşık % 80'i bağırsaklarda bulunur, bu yüzden sağlıklı bir bağırsağın daha sağlıklı bir canlıya eşit olduğu ortadadır. Probiacti Probiyotiktin düzenli kullanımı bağışıklığı, görünümü ve enerji seviyelerini arttırır. Probiacti PET Kedi ve köpeklerin özel ihtiyaçları için özel olarak formüle edilmiştir.

TOP